Deák Diák Kft, Iskolai, óvodai, kollégiumi bútorokat közvetlen a gyártótól!

Iskolai, irodai, óvodai bútorok, berendezések gyártásával, taneszközök, sportszerek és a gyártott termékek forgalmazásával foglalkozunk.

Cégünk intézményi bútorok, iskolabútor, óvodabútor, kollégium, műhely, iroda, stb. berendezések gyártásával, forgalmazásával foglalkozik.

Söjtörön több mint 20 éve folytatjuk a korábban több mint 50 éves hagyománnyal rendelkező gyártást. Valamikor a Tanérttel, napjainkban kereskedőkkel illetve direkt jut el termékünk az iskolákba, óvodákba, kollégiumokba, egyéb intézményekbe.

Az utolsó 8-10 évben a piac diktálta feltételeknek megfelelően fejlesztettük gyártmányainkat és technológiáinkat. Ezek az új típusoknál, élképzéseknél, felületkezeléseknél, jelentkezik első sorban. Kérjük tekintsék meg kínálatunk.     A közölt bruttó árak (Ft/db , ÁFA-val együtt) Magyarországon belül, 2.000. 000.- Ft feletti rendelés esetén, szállítással együtt értendők. Nagyobb tételek és egyedi berendezések esetén egyedi árat alkalmazunk.

A Webáruházunkban böngészni regisztrálás nélkül is lehet. Vásárláshoz szükséges az ingyenes regisztráció.

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 1
Tegnapi: 2
Heti: 5
Havi: 3
Össz.: 23 930

Látogatottság növelés
Oldal: Cégünkről
Deák Diák Kft, Iskolai, óvodai, kollégiumi bútorokat közvetlen a gyártótól! - © 2008 - 2024 - iskolabutor.hupont.hu

A HuPont.hu jelszava az, hogy itt a honlapkészítés ingyen van! Honlapkészítés Ingyen

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »